Weather: 10 °C
Local time: 29/05/2020 03:39
 • pl
 • en
 • uk
 • pl
 • en
 • uk

Dosłońce 56, 32-222 Racławice

40 min od serca Krakowa

Konferencje

Sale konferencyjne najbliżej Krakowa

Imprezy integracyjne koło Krakowa

Centrum konferencyjne hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa obejmuje ponad 550 m2. To przestrzeń oferująca pełen komfort i profesjonalne otoczenie biznesowe oraz nowoczesne wyposażenie audio-wizualne dla najbardziej wymagających klientów. Wszystkie sale konferencyjne posiadają światło dzienne, otwierane okna, indywidualnie sterowaną klimatyzację, pełne zaciemnienie do prezentacji multimedialnych oraz przestronne foyer. Idealne do konferencji, szkoleń oraz warsztatów w okolicach Krakowa.

Centrum to również nieograniczone możliwości bankietowe. Piękny wystrój wnętrz oraz perfekcyjny serwis sprawiają, że szczególnym zainteresowaniem wśród naszych Gości cieszą się imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, rocznice czy studniówki. Najlepsze miejsce do organizacji konferencji, imprez integracyjnych, pikniku dla firm pod Krakowem. Po więcej informacji i dostępność pytaj dzwoniąc pod numer telefonu: +48 664 922 475 lub mailowo: rezerwacja@dosloncespa.pl

Standardowe wyposażenie sal konferencyjnych:

car-air-conditioning

Klimatyzacja

projector

Projektor

ekran

Ekran

car-air-conditioning

Klimatyzacja

projector

Projektor

ekran

Ekran

easel

Flipchart

router

Wi-Fi

sun

Zaciemnienie

easel

Flipchart

router

Wi-Fi

sun

Zaciemnienie

Zobacz plan Hotelu

Sala Wenus

Największa sala konferencyjna Hotelu o powierzchni 365 m2, dzielona symetrycznie trzy niezależne sale konferencyjne o powierzchni 122 m2 każda. W pełni wyposażona profesjonalnym sprzętem audio-wizualnym, otwarta na tereny zielone.  Sala po przearanżowaniu jest salą balową.

pojemność sali wenus

Sala Jowisz

Druga co do wielkości sala konferencyjna o powierzchni 140 m2 z bezpośrednim wyjściem na przynależny taras. Idealnie nadająca się na wystąpienia, mniejsze szkolenia lub warsztaty. W pełni wyposażona profesjonalnym sprzętem audio-wizualnym, flipchartem, bogata w światło dzienne, otwierane okna z wyjściem na przynależny balkon, klimatyzacja, pełne zaciemnienie oraz foyer. Jednocześnie może pomieścić do 160 osób.

jowisz pojemność sali

Sala Mars

Sala o powierzchni 34 m2 idealna na spotkania: posiedzenia zarządu, warsztaty lub szkolenia dla mniejszych grup. Światło dzienne, otwierane okna, klimatyzacja, pełne zaciemnienie oraz foyer. Jednocześnie może pomieścić do 30 osób.

mars pojemność sali

Pikniki firmowe pod Krakowem

Ponad 6 hektarów terenów zielonych wokół Hotelu Mercure Dosłońce zapewnia możliwość zorganizowania niezwykłych pikników firmowych oraz imprez plenerowych. Organizujemy plenerowe pikniki pełne atrakcji do 3000 osób. Pikniki firmowe w okolicy Krakowa.

Wyposażenie terenów rekreacyjnych:

 • Ocieplana Chata Grillowa
 • Miejsce na ogniska
 • Kort tenisowy
 • Miejsce do gry w golfa
 • Boisko do siatkówki plażowej
 • Miejsca do gry w koszykówkę, piłkę nożną, hokeja na trawie i innych gier zespołowych
 • Możliwość zaaranżowania dodatkowych atrakcji (loty balonem, olimpiada sportowa, dmuchane place zabaw dla dzieci i wiele innych).

Bankiety firmowe niedaleko Krakowa

Nasze Centrum to również nieograniczone możliwości bankietowe. Elegancka kolacja zasiadana, luźne przyjęcie koktajlowe, czy też szalona impreza do białego rana to tylko niektóre propozycje bankietowe, do organizacji których serdecznie Państwa zapraszamy w Hotelu Mercure Racałwice Dosłońce Conference & Spa. Bankiety firmowe w małopolsce.

Przepiękny wystrój wnętrz, wyjątkowa atmosfera oraz perfekcyjny serwis sprawiają, że szczególnym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się imprezy okolicznościowe związane z osobistymi wydarzeniami takimi jak wesela, komunie, chrzciny, rocznice, czy studniówki…

z59d7600c97fca
bankiety-1
IMG_6534

Imprezy integracyjne pod Krakowem

Serdecznie zachęcamy Państwa do urozmaicenia pobytu uczestników konferencji czy imprezy firmowej o zajęcia integracyjne w ciągu dnia. Organizowane przez nas zabawy z udziałem profesjonalnych trenerów i animatorów są gwarantem udanego wyjazdu firmowego, którego efektem będzie nie tylko osiągnięcie zamierzonego celu biznesowego, ale również zintegrowanie uczestników ze sobą, z firmą, lepsze poznanie się czy wyjaśnienie nieporozumień, a przede wszystkim dobra zabawa, która na długo zostanie miłym wspomnieniem w Państwa Firmie. Hotel idealny do zorganizowania konferencji w małopolsce niedaleko Krakowa.

Zapytaj o termin:

ŚniadanieObiadKolacjaZimna płytaOpen barPrzerwy kawowe