Weather: 20 °C
Local time: 05/10/2021 11:48
 • pl
 • en
 • uk
 • pl
 • en
 • uk

Dosłońce 56, 32-222 Racławice

40 min od serca Krakowa

Konferencje

Szanowni Państwo !
Organizując spotkanie w Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA
GWARANTUJEMY!

 • Możliwość wynajmu hotelu na wyłączność, lub wydzielonej części hotelu,
 • Możliwość wykonania grupowych testów COVID
 • Duże przestrzenie powierzchni konferencyjnych umożliwiające zachowanie odległości
 • Dbałość o wszelkie środki higieny i bezpieczeństwa,
 • Ponad 6 hektarów powierzchni rekreacyjnej hotelu umożliwiające bezpieczny aktywny wypoczynek
 • Szybki check-in i check-out przez indywidualnego opiekuna grupy

Sale konferencyjne najbliżej Krakowa

Imprezy integracyjne koło Krakowa

Centrum konferencyjne hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa obejmuje ponad 550 m2. To przestrzeń oferująca pełen komfort i profesjonalne otoczenie biznesowe oraz nowoczesne wyposażenie audio-wizualne dla najbardziej wymagających klientów. Idealne miejsce do organizacji konferencji, imprez integracyjnych, pikniku dla firm pod Krakowem.

Standardowe wyposażenie sal konferencyjnych:

car-air-conditioning

Klimatyzacja

easel

Flipchart

projector

Projektor

router

Wi-Fi

ekran

Ekran

sun

Zaciemnienie

Zobacz plan Hotelu

Sala Wenus

Największa sala konferencyjna Hotelu o powierzchni 365 m2, dzielona symetrycznie trzy niezależne sale konferencyjne o powierzchni 122 m2 każda. W pełni wyposażona profesjonalnym sprzętem audio-wizualnym, otwarta na tereny zielone.  Sala po przearanżowaniu jest salą balową.

pojemność sali wenus

Zapytaj o dostępność

Sala Jowisz

Druga co do wielkości sala konferencyjna o powierzchni 140 m2 z bezpośrednim wyjściem na przynależny taras. Idealnie nadająca się na wystąpienia, mniejsze szkolenia lub warsztaty. W pełni wyposażona profesjonalnym sprzętem audio-wizualnym, flipchartem, bogata w światło dzienne, otwierane okna z wyjściem na przynależny balkon, klimatyzacja, pełne zaciemnienie oraz foyer. Jednocześnie może pomieścić do 160 osób.

jowisz pojemność sali

Zapytaj o dostępność

Sala Mars

Sala o powierzchni 34 m2 idealna na spotkania: posiedzenia zarządu, warsztaty lub szkolenia dla mniejszych grup. Światło dzienne, otwierane okna, klimatyzacja, pełne zaciemnienie oraz foyer. Jednocześnie może pomieścić do 30 osób.

mars pojemność sali

Zapytaj o dostępność

Pikniki firmowe pod Krakowem

Ponad 6 hektarów terenów zielonych wokół Hotelu Mercure Dosłońce zapewnia możliwość zorganizowania pikników firmowych oraz imprez plenerowych w okolicy Krakowa. Lato to idealny czas na tego typu wydarzenia, dlatego, że można o wiele bardziej twórczo i ciekawie zorganizować czas korzystając z aktywności na świeżym powietrzu. Możliwości jest wiele: gry zespołowe (np. w piłkę), sporty wodne, grill, wspólne ognisko, wyprawy do lasu czy inne aktywności w terenie. To nie tylko świetna rozrywka, ale również możliwość rozwijania umiejętności współpracy w grupie. A do tego malownicze otoczenie z dala o zgiełku miasta, które pozwoli się wyciszyć i dotlenić.

Bankiety firmowe niedaleko Krakowa

Nasze Centrum to również nieograniczone możliwości bankietowe. Elegancka kolacja zasiadana, luźne przyjęcie koktajlowe, czy też szalona impreza do białego rana to tylko niektóre propozycje bankietowe, do organizacji których serdecznie Państwa zapraszamy w Hotelu Mercure Racałwice Dosłońce Conference & Spa.

Piękny wystrój wnętrz oraz perfekcyjny serwis sprawiają, że szczególnym zainteresowaniem wśród naszych Gości cieszą się imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, rocznice,  komunie, chrzciny czy też studniówki.

Bankiety firmowe w Małopolsce.

z59d7600c97fca
bankiety-1
IMG_6534

Imprezy integracyjne pod Krakowem

Hotel idealny do zorganizowania konferencji w Małopolsce niedaleko Krakowa.

Organizowane przez nas zabawy z udziałem profesjonalnych trenerów i animatorów są gwarantem udanego wyjazdu firmowego, którego efektem będzie nie tylko osiągnięcie zamierzonego celu biznesowego, ale również zintegrowanie uczestników ze sobą, z firmą, lepsze poznanie się czy wyjaśnienie nieporozumień, a przede wszystkim dobra zabawa, która na długo zostanie miłym wspomnieniem w Państwa Firmie.

Proponujemy m.in.

-Siódmy Element Escape Room- Nowa formuła gier „escape” dedykowana grupom biznesowym. Grę można realizować zarówno w salach konferencyjnych, jak również – przestrzeni outdoorowej

-Maszyna Goldberga – Tutaj liczy się przede wszystkim praca zespołowa w tworzeniu i uruchamianiu układu powodującego ruch łańcuchowy

Kuchnie Świata-Warsztaty kulinarne rozpoczynają się pokazem kulinarnym, następnie po instruktarzu zespoły udają się do swoich wysp kuchennych, gdzie  przygotowują określone potrawy. Po ocenie dzieł kulinarnych czas na degustację.

Manewry wojskowe– Gra terenowa o zabarwieniu militarnym.  Program składa się z etapów – baz, które uczestnicy pokonują zamiennie w podziale na plutony

-Turniej sportów nietypowych- Rekreacyjno-sportowa formuła turnieju. Dużo śmiechu, zabawy i działań zespołowych

Wieczory tematyczne

Imprezy integracyjne pod Krakowem

Pomysłów na imprezy tematyczne jest nieskończenie wiele, dlatego też warto przemyśleć dobrze wybór, by idealnie wpasował się w określony czas w Państwa firmie, czy też nawiązywał swoją tematyką do specyfiki branży lub był zupełnym zaskoczeniem dla uczestników. Poniżej przedstawiamy propozycję imprez tematycznych, jakie oferujemy:

-Las Vegas Night – klimat – lat ’20 i ’30-tych. Prohibicja, tajne kasyno i nielegalny alkohol – w tej oto scenerii rozpoczyna się nasza zabawa.

-Polisz Najt- rozśpiewana impreza w biało-czerwonych barwach i klimacie. Polska dobra muzyka grana na żywo oraz konkursy wzorowane na dobrych rozśpiewanych teleturniejach takich jak: „Jaka to melodia?” i „Tak to leciało”, czy też „Zostań  Gwiazdą”.

UV Party- kolorowa fluorescencyjna noc, kolorowe makijaże, lampy UV, niesamowite pokazy, liczne atrakcje i konkursy

Disco Night– Wieczór poprowadzi przebojowy DJ. Głównym celem imprezy jest kolorowa zabawa do największych złotych przebojów z lat 80-tych, 90-tych i współczesnych.

-Chill’out Party- to najluźniejsza propozycja imprezy wzorowana na miejscach OFF’owych, takich jak: OFF Piotrkowska w Łodzi, czy Dolnych Młynów w Krakowie.  Na imprezie każdy będzie mógł się zrelaksować na leżakach,  porozmawiać swobodnie lub pobawić się na parkiecie do muzycznych mixów granych przez DJ’a.

Zapytaj o termin:

ŚniadanieObiadKolacjaZimna płytaOpen barPrzerwy kawowe
Brak zdjęcia