Weather: 0 °C
Local time: 03/12/2021 10:28
  • pl
  • en
  • uk
  • pl
  • en
  • uk

Dosłońce 56, 32-222 Racławice

40 min od serca Krakowa

Vouchery

Relaks jest bardzo ważny dla naszego funkcjonowania, a odrobina luksusu należy się przecież każdemu. Z tej właśnie przyczyny voucher spa to jeden z najlepszych prezentów, jaki możemy podarować naszym bliskim. W ten sposób okażemy im troskę i zadbamy o ich potrzeby.

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o szczegóły : Tel: + 48 12 378 4727  recepcja@dosloncespa.pl 

Każdy voucher pakowany jest ze szczególną starannością w ekskluzywną matową okładkę, przewiązaną wstążką. Następnie tak przygotowany voucher wkładany jest do naszej firmowej koperty i wysyłany prosto pod wskazany adres. Jeżeli życzysz sobie otrzymać go w wersji elektronicznej poinformuj nas o tym!

Vouchery prezentowe

Najlepszy pomysł na każdą okazję.

Voucher to doskonały pomysł na prezent.  Proponujemy voucher typu „open”, o wybranej wartości,  którymi można obdarować bliskich. Vouchery można wykorzystać na dowolnie wybrany pakiet, zabiegi czy też usługi Hotelu w wybranym przez siebie terminie. Dodatkowo napisz dedykację, która powinna znaleźć się na zakupionym voucherze co z pewnością sprawi, że obdarowana osoba będzie mile zaskoczona.

Prezent dla Mamy

Idealny prezent dla Mamy – dzień pełen luksusu i relaksu. Spraw by Twoja Mama poczuła się jak prawdziwa Dama. Podziękuj jej za wszystko zapraszając do SPA. Specjalne pakiety DAY SPA dla kobiet, weekendy relaksacyjne lub vouchery kwotowe sprawią największą przyjemność Twojej Ukochanej Mamie w dniu Jej święta.

Prezent dla Niej

Nie masz pomysłu na prezent dla swojej ukochanej? Zbliżają się urodziny, imieniny, rocznica, a czasu coraz mniej? Znamy to, dlatego wychodzimy na przeciw w każdym przypadku! Nasz Hotel Mercure w Dosłońcu z Balijskim SPA oferuje wyjątkowe pakiety pobytowe oraz Day SPA. Przygotowaliśmy kilka propozycji, z których na pewno wybierzesz coś odpowiedniego dla swojej Kobiety.

Prezent dla Niego

Twój mężczyzna jest ciągle zapracowany? Widzisz, że potrzebuje odpoczynku i chwili relaksu? Zrób mu prezent i wyślij go do Hotelu ze SPA – na jeden lub więcej dni. Hotel Mercure Dosłońce SPA posiada szereg ofert dla mężczyzn, dzięki którym naładuje baterie i wróci z pozytywną energią do codzienności. Voucher w formie elektronicznej lub papierowej wysyłamy na wskazany adres.

Prezent dla Babci i Dziadka

Nigdy nie zapominajmy o naszych babciach i dziadkach! Nasi ukochani seniorzy również potrzebują odpoczynku, relaksu i chwili przyjemności. W naszym Hotelu znajdziesz Pakiety dla Seniorów, Pakiety Rehabilitacyjne i wiele więcej. Kąpiele siarczkowe z ujęcia w Busko-Zdroju, konsultacje fizjoterapeuty, specjalnie przygotowane posiłki – to tylko część co możemy zaoferować.

Brak zdjęcia