Weather: 31 °C
Local time: 14/07/2021 13:34
  • pl
  • en
  • uk
  • pl
  • en
  • uk

Dosłońce 56, 32-222 Racławice

40 min od serca Krakowa

Vouchery

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, przedłużyliśmy termin realizacji każdego zakupionego vouchera do 12 miesięcy.

Vouchery prezentowe

Najlepszy pomysł na każdą okazję.

Wybierz co chcesz mieć na voucherze lub ustal kwotę, którą obdarowana osoba będzie miała do wykorzystania na wybrane przez Nią usługi! Nie musisz się o nic martwić! To my zapakujemy Twój prezent! Każdy voucher pakowany jest ze szczególną starannością w ekskluzywną matową okładkę – składaną do formatu DL (papier 350 g), przewiązaną wstążką. Następnie tak przygotowany voucher wkładany jest do naszej firmowej koperty i wysyłany prosto do Ciebie!

Prezent dla Mamy

Idealny prezent dla Mamy – dzień pełen luksusu i relaksu. Spraw by Twoja Mama poczuła się jak prawdziwa Dama. Podziękuj jej za wszystko zapraszając do SPA. Specjalne pakiety DAY SPA dla kobiet, weekendy relaksacyjne lub vouchery kwotowe sprawią największą przyjemność Twojej Ukochanej Mamie w dniu Jej święta.

Prezent dla Niej

Nie masz pomysłu na prezent dla swojej ukochanej? Zbliżają się urodziny, imieniny, rocznica, a czasu coraz mniej? Znamy to, dlatego wychodzimy na przeciw w każdym przypadku! Nasz Hotel Mercure w Dosłońcu z Balijskim SPA oferuje wyjątkowe pakiety pobytowe oraz Day SPA. Przygotowaliśmy kilka propozycji, z których na pewno wybierzesz coś odpowiedniego dla swojej Kobiety.

Prezent dla Niego

Twój mężczyzna jest ciągle zapracowany? Widzisz, że potrzebuje odpoczynku i chwili relaksu? Zrób mu prezent i wyślij go do Hotelu ze SPA – na jeden lub więcej dni. Hotel Mercure Dosłońce SPA posiada szereg ofert dla mężczyzn, dzięki którym naładuje baterie i wróci z pozytywną energią do codzienności. Voucher w formie elektronicznej lub papierowej wysyłamy na wskazany adres.

Prezent dla Babci i Dziadka

Nigdy nie zapominajmy o naszych babciach i dziadkach! Nasi ukochani seniorzy również potrzebują odpoczynku, relaksu i chwili przyjemności. W naszym Hotelu znajdziesz Pakiety dla Seniorów, Pakiety Rehabilitacyjne i wiele więcej. Kąpiele siarczkowe z ujęcia w Busko-Zdroju, konsultacje fizjoterapeuty, specjalnie przygotowane posiłki – to tylko część co możemy zaoferować.

Brak zdjęcia