Pogoda: 3 °C
Czas lokalny: 07/12/2019 11:06
  • pl
  • en
  • uk
  • pl
  • en
  • uk

Dosłońce 56, 32-222 Racławice

40 min od serca Krakowa

Zabiegi wiosenne

Bamboo Ritual

Bambusowy Rytuał dla ciała

Peeling bambusem 30 min. oraz masaż częściowy bambusem 30 min. Masaż bambusem jest jedną z najstarszych sztuk leczniczych. Podstawą masażu jest wykorzystanie pałeczek bambusa różnej wielkości oraz bambusowego olejku do masażu. Każda pałeczka bambusa jest specyficznie przeznaczona do danej części ciała, przez co uzyskuje się maksymalny poziom nacisku. Masaż bambusem uwalnia blokady energetyczne ciała, stymuluje krążenie krwi i obieg limfy, usuwa ból kręgosłupa, łagodzi napięcie i sztywność mięśni.

Aquarelle THALGO

Pielęgnacja dla Twojej twarzy

Niezwykle intensywny oraz nawilżająco-energetyzujący zabieg na twarz dla skóry zmęczonej po zimie, potrzebującej rewitalizacji i oczyszczenia. Odpowiednia dla osób borykających się z problemem worków wodnych pod oczami. Zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry wymagającej odżywienia, nawilżenia oraz poprawienia mikrocyrkulacji w naczynkach krwionośnych i limfatycznych.

Watermelon Body Mask

Odświeżający zabieg na ciało w aromacie arbuza

SPA Oceana Watermelon Mask to niezwykle nawilżająca i ujędrniająca skórę maska na całe ciało. Dzięki wspaniałym właściwościom arbuza, które pomagają walczyć z niedoskonałościami tłustej cery polecane są dla osób mających problemy z przetłuszczeniami. Idealny również dla osób, którzy mają problemy ze świecącą się skórą oraz cierpiących z powodu szorstkiego naskórka.