+48 12 378 4727
Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA****, Racławice
Mini zoo - Już otwarte!

Mini zoo - Już otwarte!

Przyjazd 26 wrz 2023
Wyjazd 27 wrz 2023
25 gru 2022

Zapraszamy do naszego mini zoo.

W zagrodzie Dosłońce czekają na Was nasze łakomczuchy. 

Zagroda Dosłońce to wyjątkowe miejsce stworzone z miłości do natury. W naszym mini zoo mieszkają dwie urocze alpaki Czekolada i Śnieżek, dwa największe łasuchy kucyki - Marcysia i Jaguar, nasza modelka oślica Zosia, cudna owca Mokka, baranek Bursztyn,a także dwie urocze kozy burskie Basia i Mieecio. Do najmniejszych mieszkańców naszej zagrody należą wyjątkowo puchate króliki do których niebawem dołączą cudne maleństwa oraz piękne gołebie i kolorowe bażanty. 

Zwierzątka są spokojne i łagodne przyzwyczajone do kontaktu z ludźmi, przez co chętnie dają się pogłaskać. Bliski kontakt ze zwierzętami ich karmienie, głaskanie zapewniają przyjemność, uczą wrażliwości, dają dzieciom niezapomniane wrażenia i niesamowitą zabawę.

Zapraszamy codziennie od 10:00-`19:00

 

Zastanawiasz się, jak sprawić ogromną frajdę swojemu dziecku? Wybierz odpowiedni pakiet i ciesz się świetną zabawą ze swoją pociechą.


PAKIET I 
Obiad dnia z deserem w Restauracji Planeta Smaków, nielimitowany wstęp do sali zabaw i wizyta w Zagrodzie Dosłońce z karmieniem zwierzątek.  

Cena: 60 zł/ osoba dorosła ; 35 zł/ dziecko

PAKIET II
Wizyta w Zagrodzie Dosłońce i karmienie zwierzątek zakończone rozgrzewającą, gorącą czekoladą serwowaną w Księżycowym Barze

Cena: 15 zł/ dziecko

Zachęcamy do obserwacji codziennego życia naszych zwierzaków na naszym FB i IG. 

Newsletter

Zniżka 5% na rezerwacje bezpośrednie!

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij