Weather: 17 °C
Local time: 05/10/2021 10:15
  • pl
  • en
  • uk
  • pl
  • en
  • uk

Dosłońce 56, 32-222 Racławice

40 min od serca Krakowa

Masaże i Rytuały

Masaże i rytuały w wykonaniu terapeutek z Bali
Masaż ciała ciepłą świecą  Czas: 60 min  Cena: 260 PLN

Masaż aromatycznymi świecami to wyjątkowe, niezapomniane przeżycie, które wprowadza w stan zmysłowych doznań, głębokiego odprężenia i relaksu. Unikalne świece do ciepłego, głęboko relaksującego masażu, to wyjątkowa kompozycja masła shea i illipe oraz cenionych w kosmetyce olejów, m.in.: sojowego i jojoba, wzbogacona zawartością wosku pszczelego oraz odmładzającej witaminy E. Doskonale odżywia i nawilża skórę pozostawiając ją gładką i elastyczną.

Masaż ujędrniający  Czas: 45 min  Cena: 220 PLN

Wykonywany jest w oparciu o całościowy masaż leczniczy, łączący w sobie techniki masażu klasycznego. Polecany szczególnie w celu likwidacji tkanki tłuszczowej z okolic pośladków, bioder i ud. Przyczynia się również do ogólnego spadku wagi. Masaż modelujący polega na intensywnym masowaniu, co umożliwia spalenie zbędnego tłuszczu, w rezultacie działa ujędrniająco na ciało. Modelując sylwetkę stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzającej, a zarazem ma działanie rewitalizujące. Masaż ten można połączyć z masażem bańką chińską GUA-SHA. Może być całościowy lub częściowy, np. masaż pośladków, ud i brzucha.

Cena:
220 PLN – 45 min.

Masaż bambusem  Czas: 60 min  Cena: 260 PLN

Masaż bambusem jest jedną z najstarszych sztuk leczniczych. Podstawą masażu jest wykorzystanie pałeczek bambusa różnej wielkości oraz bambusowego olejku do masażu. Każda pałeczka bambusa jest specyficznie przeznaczona do danej części ciała, przez co uzyskuje się maksymalny poziom nacisku. Masaż bambusem uwalnia blokady energetyczne ciała, stymuluje krążenie krwi i obieg limfy, usuwa ból kręgosłupa, łagodzi napięcie i sztywność mięśni.

Cena:
260 PLN – 60 min.

Szwedzki masaż klasyczny  Czas: 60 min  Cena: 220 PLN

Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy – intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. Do masażu klasycznego należą zabiegi, które mają na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta, znajdują one zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób z dziedziny ortopedii, neurologii, pediatrii, ginekologii oraz chorób internistycznych.

Cena:
220 PLN – 60 min.

Masaż ciała gorącymi kamieniami  Czas: 60 min  Cena: 220 PLN

Masaż kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Działa niezwykle uspokajająco i relaksująco, łagodzi objawy stresu, poprawia elastyczność, jędrność skóry, jej odżywienie, pomaga zwalczać cellulit przyśpiesza obieg krwi i limfy, poprawia jej elastyczność i jędrność, łagodzi napięcie i zmęczenie mięśni, wspomaga ich regenerację, regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym, wspomaga pracę układu krwionośnego.

Cena:
220 PLN – 60 min.

Masaż ciała zimnymi kamieniami  Czas: 60 min  Cena: 220 PLN

„Stone therapy” opiera się na dalekowschodniej teorii przepływu energii przez organizm. W naszym ciele rozmieszczonych jest 7 ośrodków energii zwanych czakrami, które znajdują się w sąsiedztwie ważnych narządów wewnętrznych, odpowiedzialnych np. za gospodarkę hormonalną czy metabolizm. Energia przepływająca z czakr do wszystkich punktów ciała tworzy mapę, która obejmuje cały organizm. Stymulacja czakr usprawnia przepływ energii przez zmęczony lub chory organizm. Masaż zimnymi kamieniami przywraca równowagę organizmu, pomaga pozbyć się negatywnej energii i ogólnie wzmacnia ciało. Ponadto zimne kamienie marmurowe (8°C) zwężają naczynia krwionośne, uśmierzają ból i tonizują organizm.

Cena:
220 PLN – 60 min.

Refleksologia stóp  Czas: 30 min  Cena: 180 PLN

Refleksologia to starożytna metoda terapeutyczna polegająca na uciskaniu i delikatnym masowaniu odpowiednich miejsc na stopach, tak zwanych miejsc refleksyjnych, odzwierciedlających poszczególne narządy naszego organizmu. Masaż stóp wzmacnia i usprawnia ciało, łagodzi napięcia mięśniowe, uspokaja i odpręża, uśmierza ból, łagodzi stres, działa energetyzująco na umysł, ciało i duszę. Refleksologia jest naturalną, nieinwazyjną i bezpieczną techniką terapeutyczną.

Cena:
180 PLN – 30 min.

Balijki Rytuał SPA  Czas: 90 min  Cena: 360 PLN

Poczuj starożytną tajemnicę balijskich pól pełnych ziół i kwiatów. Nasi doświadczeni terapeuci rozpoczną głęboko relaksujący rytuał indonezyjski tradycyjnym powitaniem - rytualną kąpielą stóp. Następnie rozpocznie się peeling ciała z użyciem wybranej mieszanki mocnych lokalnych ziół (jaśmin, rumianek, zielona herbata) które w połączeniu ze sproszkowanym ryżem, mąką z tapioki i złotej fasoli zostanie nałożona na ciało, aby uwolnić skórę z martwych komórek i wspomóc krążenie. Głęboko przenikające ciepło i aromat ziół i kwiatów stopi nagromadzony stres i napięcie. W masażu tym dokonuje się synteza wielu technik naciskania ciałem, refleksologii, medytacji oraz pracy z kanałami energetycznymi. i z krwiobiegiem.

Cena:
360 PLN – 90 min.

Rytuał Ajurwerydyjski  Czas: 90 min  Cena: 340 PLN

Rozpieszczamy naszych Gości pełną relaksu kąpielą ciała i duszy w zniewalających zapachach rozkwitających kwiatów. Azjatycki bambus i aloes w towarzystwie niezwykle aromatycznych ziół otulą atmosferą rozluźnienia i optymizmu. Skóra na długo pozostanie gładka, nawilżona i pełna energii oraz zachwycająca zmysłowym zapachem. Azjatycki masaż reprezentuje jedyny w swoim rodzaju styl terapii orientalnej opartej na zasadach współczucia. Dopełnieniem rytuału jest masaż ajurwedyjski na ciepłym oleju kwiatowym. Porusza energię w ciele, co przywraca równowagę organizmu zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym

Cena:
340 PLN – 90 min.

Azjatycki Rytuał Aromaterapeutyczy  Czas: 90 min  Cena: 340 PLN

Rytuał Aromatoterapeuytyczny to harmonizacja duszy i ciała na wszystkich poziomach: fizyczno - energetycznym, emocjonalnym i duchowym. Rytuał skłąda się zpełnego masażu w objęciach wschodnich aromatów oraz masażu włosów i głowy - jednego z najbardziej popularnych masaży wyspy Bali. Rytuał kończy się . Ostatni etap to kojąca maska na całe ciało na bazie czerwonych, naturalnych alg.

Cena:
340 PLN – 90 min.

Kokosowe Love  Czas: 60 min  Cena: 300 PLN

Autorski Rytuał Kokosowe Love to odprężenie dla ciała w egzotycznym stylu. Zabieg obejmuje zmysłowy balijski masaż częściowy na bazie ciepłego oleju kokosowego (30 min) oraz pobudzający peeling całego ciała wiórkami kokosowymi (30 min). Zwieńczeniem zabiegu jest nawilżenie całego ciała balsamem.

Cena:
300 PLN – 60 min.

Autorski Rytuał Dosłońce SPA  Czas: 90 min  Cena: 360 PLN

Rbardzo intensywny, a zarazem niezwykle relaksujący ł inspirowany egzotycznymi masażami. Rytuał rozpoczyna peeling całego ciała na bazie naturalnych mieszanek olejków z orzechów brazylijskich, oleju makadamia oraz sojowego, które wspomagają odnowę komórkową i eliminują nadmiar toksyn. Następnie wykonywany jest odprężający masaż relaksacyjny z elementami masażu Pijat Bali na bazie orientalnego masła Shea. Ma właściwości oczyszczające i regenerujące. .

Cena:
360 PLN – 90 min.


Galangal - masaż na cztery ręce  Czas: 60 min  Cena: 460 PLN

Najbardziej luksusowy i transformujący zabieg na ciało. To unikatowe doświadczenie. gdzie dwóch najlepszych terapeutów pracuje harmonijnie i synchronicznie czterema rękami, wmasowując aromatyczne oleje. Podczas tego masażu terapeuci używają długich, kojących ruchów, czasami przeplatanych, które powodują rezonans ciała z wieloma doznaniami sensorycznymi. Masaż wywołuje głęboką relaksację dodatkowo wzmocnioną aromatycznymi olejami.

Cena:
60 min - 460 PLN

Masaż islandzki  Czas: 60 min  Cena: 260 PLN

Znany jako Hot & Cold Stone Therapy to unikalne połączenie technik od lat używanych w masażach kamieniami. Działanie terapeutyczne masażu wiąże się z różnicą temperatur następującą stopniowo pomiędzy ciałem, a ciepłymi i zimnymi kamieniami. Ciepło z kamieni bazaltowych wnika głęboko, powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych, dzięki czemu zwiększa się przepływ krwi przez mięsnie, co pomaga rozluźnić i ukoić napięte mięśnie. Chłodne kamienie marmurowe natomiast powodują obkurczenie naczyń krwionośnych, przyspieszając krążenie limfy i krwi, czego efektem jest dotlenienie i oczyszczenie z toksyn. Masaż działa przeciwzapalnie, sprawdza się przy bólach stawowych i mięśniowych. Podczas masażu ogólny układ odpornościowy organizmu działa wydajniej i dzięki temu jest wzmacniany. Dodatkowym atutem jest pięknie odżywiona, wygładzona i pozbawiona obrzęków skóra.

Cena:
60 min - 260 PLN

Hinduski masaż Sharir Abhyanga  Czas: 60 min  Cena: 260 PLN

Masaż ten jest częścią tradycyjnego ajurwedyjskiego programu oczyszczającego i odmładzającego nazywającego się panćakarma. Masaż wykonywany jest przy użyciu dużej ilości ciepłego oleju sezamowego. W trakcie masażu toksyny usuwane są z ciała, kanały energetyczne odblokowują się, pozwalając na swobodny przepływ energii życiowej. Masaż abhyanga rozpoczyna się od masażu głowy, który może być zrobiony na sucho lub olejem sezamowym. Masaż zwiększa sprawność umysłową i wydolność fizyczną. Działa kojąco i uspokajająco na nasz system nerwowy, relaksuje, eliminuje stres, usuwa zmęczenie.

Cena:
60 min - 260 PLN

Lomi Lomi Nui - masaż hawajski  Czas: 60 min  Cena: 260 PLN

Masaż hawajski przeprowadza się aby poprawić stan fizyczny i psychiczny całego organizmu. Do masażu terapeuta stosuje ciepły olej oraz wykorzystuje do masowania dłonie, przedramiona i łokcie. Intensywność masażu dopasowuje się do potrzeb pacjenta. Ceremonia Lomi Lomi Nui ma działanie odprężające, poprawiające krążenie i stabilizujące układ nerwowy.

Cena:
60 min - 260 PLN

Masaż tajski na oleju  Czas: 60 min  Cena: 220 PLN

Masaż ten wykorzystuje techniki akupresurowe (miarowy, wyważony ucisk) w połączeniu z elementami masażu ajurwedycznego (dłuższe, głaszczące ruchy). Ten typ terapii manualnej koncentruje się na łagodzeniu napięć, których źródłem jest stres i kojeniu nerwów. Jego celem jest osiągnięcie harmonii ciała i umysłu.

Cena:
60 min - 220 PLN

Masaż SHIATSU - masaż uciskowy  Czas: 60 min  Cena: 260 PLN

W języku japońskim słowo „shiatsu” oznacza „naciskać kciukami”. Masaż shiatsu nazywany jest leczniczą akupresurą bez igły. Głównym celem tego masażu jest usprawnienie pracy całego ciała. Bazuje na technikach akupresury zaczerpniętych ze starożytnej medycyny chińskiej. Ta orientalna technika masażu jest niezwykle popularna w Japonii, z której niedawno przywędrowała do Europy. Starożytni Chińczycy opisali znajdujące się w ciele każdego człowieka kanały energetyczne. Istnieje 12 głównych meridianów, które można porównać do strumienia energii wędrującego poprzez mięśnie i kości. Masaż tych znajdujących się na ciele punktów, usprawnia funkcjonowanie mięśni, stawów oraz narządów wewnętrznych.

Cena:
60 min - 260 PLN

Indonezyjski masaż Pinda Sveda  Czas: 60 min  Cena: 260 PLN

Masaż wykonywany jest stemplami ziołowymi. Usuwa napięcie i stres, przynosi duże rozluźnienie. Usprawnia krążenie krwi, zwiększa siły witalne organizmu, odżywia ciało dotleniając komórki, wspomaga eliminację toksyn, poprawia przemianę materii. Pomaga w zaburzeniach reumatologicznych oraz w schorzeniach kręgosłupa.

Cena:
60 min - 260 PLN

Masaż tajski klasyczny  Czas: 60 min  Cena: 220 PLN

Masaż ten jest typem tzw. głębokiego masażu. Stanowi połączenie akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii. Masaż tajski jest wykonywany na macie. Osoba masowana przyjmuje w trakcie masażu część pozycji pochodzących z jogi, a terapeuta używa kciuków, dłoni, łokci, przedramion i pracuje całym swoim ciałem. Masaż jest wykonywany na sucho bez oleju.

Cena:
60 min - 220 PLN

Ajurwedyjski masaż Hair&Scalp  Czas: 30 min  Cena: 180 PLN

Masaż głowy I włosów to jeden z najbardziej popularnych masaży wyspy Bali. Polega on na umiejętnym masowaniu receptorów znajdujących się na głowie oraz wmasowaniu specjalnych olei pielęgnacyjnych we włosy. Zabieg ten jest wyjątkowy pod względem doznań sensorycznych dzięki wykorzystywanych w nim tradycyjnych indonezyjskich ruchów polegających na delikatnych ruchach na poszczególnych punktach wrażliwych głowy. Masaż ma również właściwości przeciwbólowe. Po zakończonym masażu terapeuta myje włosy i skórę głowy oraz suszy włosy.

Cena:
30 min - 180 PLN

PIJAT BALI - masaż balijski  Czas: 60 min  Cena: 260 PLN

Ten masaż to nasza specjalność. Jest to metoda wykorzystująca tradycyjne indonezyjskie techniki masażu. Masaż balijski relaksuje i niweluje bóle mięśniowe, przynosi fizyczne i psychiczne ukojenie. Ze względu na wysoką intensywność i skuteczne działanie, tradycyjna terapia balijska stanowi jedną z najpopularniejszych obecnie technik masażu. Masaż balijski pochodzi z egzotycznej wyspy Bali i stanowi jedną ze starożytnych technik leczenia wielu przypadłości, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jest to masaż relaksacyjny całego ciała - od stóp do głów.

Cena:
60 min - 260 PLN

Hinduski masaż aromaterapeutyczny  Czas: 60 min  Cena: 220 PLN

Masaż Aromatoterapeuytyczny charakteryzuje się wzmocnieniem efektu masażu poprzez pracę nad głębokimi doznaniami zapachowymi. Masaż wykonywany jest na olejkach esencjalnych - rumiankowych, lawendowych, różanych, i innych. Praca nad zmysłem zapachu rozpoczyna się od rozpylenia głęboko intensywnego zapachu co wprowadza klienta w wyjątkowy odczuwalny stan relaksu. Technika masażu jest klasycznym masażem relaksacyjnym z elemantami akupresury wykonywanym w naszym SPA przez balijkie terapeutki. Intensywny aromaterapeytyczny masaż obniża napięcia, walczy z bezzennością, niweluje bóle menstruacyjne,, wspiera walkę z depresją.

Cena:
60 min - 220 PL<

Masaż bańką chińską GUA-SHA  Czas: 60 min  Cena: 220 PLN

Zabieg polega na wytwarzaniu w bańce podciśnienia, które doprowadza do wciągnięcia skóry i tkanki podskórnej do wnętrza bańki. Masaż bańką chińską działa podobnie, jak technika ugniatania w masażu klasycznym, powodując rozluźnienie napiętych mięśni i ich lepsze ukrwienie. Poza tym ma działanie odprężające i relaksujące, stymuluje układ odpornościowy oraz przyspiesza procesy metaboliczne. Ponadto sprzyja odchudzaniu. Podczas masażu bańką chińską następuje rozbicie tkanki tłuszczowej.

Cena:
60 min - 220 PLN

Hinduski masaż głowy Shiro Abhyanga  Czas: 25 min  Cena: 180 PLN

Zgodnie z Ajurwedą głowa to najważniejszy ośrodek energii w ciele. Masaż głowy poprawia krążenie krwi w mózgu, likwidując sztywność i napięcie mięśni szyi oraz barków. Uspakaja, relaksuje i łagodzi stres.

Cena:
25 min - 180 PLN

Hinduski masaż twarzy Kumkumandi  Czas: 30 min  Cena: 180 PLN

Uwalnia od napięcia mięśnie twarzy. Poprawia krążenie krwi, skóra staje się jędrna, elastyczna i lepiej odżywiona. Poprzez stymulację punktów marmicznych przynosi zdrowie, ukojenie i relaks, a także poprawia wygląd twarzy

Cena:
30 min - 180 PLN


Masaż ciała ciepłą świecą

Masaż aromatycznymi świecami to wyjątkowe, niezapomniane przeżycie, które wprowadza w stan zmysłowych doznań, głębokiego odprężenia i relaksu. Unikalne świece do ciepłego, głęboko relaksującego masażu, to wyjątkowa kompozycja masła shea i illipe oraz cenionych w kosmetyce olejów, m.in.: sojowego i jojoba, wzbogacona zawartością wosku pszczelego oraz odmładzającej witaminy E. Doskonale odżywia i nawilża skórę pozostawiając ją gładką i elastyczną.

  60 min   260 PLN

Masaż ujędrniający

Wykonywany jest w oparciu o całościowy masaż leczniczy, łączący w sobie techniki masażu klasycznego. Polecany szczególnie w celu likwidacji tkanki tłuszczowej z okolic pośladków, bioder i ud. Przyczynia się również do ogólnego spadku wagi. Masaż modelujący polega na intensywnym masowaniu, co umożliwia spalenie zbędnego tłuszczu, w rezultacie działa ujędrniająco na ciało. Modelując sylwetkę stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzającej, a zarazem ma działanie rewitalizujące. Masaż ten można połączyć z masażem bańką chińską GUA-SHA. Może być całościowy lub częściowy, np. masaż pośladków, ud i brzucha.

  45 min   220 PLN

Masaż bambusem

Masaż bambusem jest jedną z najstarszych sztuk leczniczych. Podstawą masażu jest wykorzystanie pałeczek bambusa różnej wielkości oraz bambusowego olejku do masażu. Każda pałeczka bambusa jest specyficznie przeznaczona do danej części ciała, przez co uzyskuje się maksymalny poziom nacisku. Masaż bambusem uwalnia blokady energetyczne ciała, stymuluje krążenie krwi i obieg limfy, usuwa ból kręgosłupa, łagodzi napięcie i sztywność mięśni.

  60 min   260 PLN

Szwedzki masaż klasyczny

Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy – intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. Do masażu klasycznego należą zabiegi, które mają na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta, znajdują one zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób z dziedziny ortopedii, neurologii, pediatrii, ginekologii oraz chorób internistycznych.

  60 min   220 PLN

Masaż ciała gorącymi kamieniami

Masaż kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Działa niezwykle uspokajająco i relaksująco, łagodzi objawy stresu, poprawia elastyczność, jędrność skóry, jej odżywienie, pomaga zwalczać cellulit przyśpiesza obieg krwi i limfy, poprawia jej elastyczność i jędrność, łagodzi napięcie i zmęczenie mięśni, wspomaga ich regenerację, regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym, wspomaga pracę układu krwionośnego.

  60 min   220 PLN

Masaż ciała zimnymi kamieniami

„Stone therapy” opiera się na dalekowschodniej teorii przepływu energii przez organizm. W naszym ciele rozmieszczonych jest 7 ośrodków energii zwanych czakrami, które znajdują się w sąsiedztwie ważnych narządów wewnętrznych, odpowiedzialnych np. za gospodarkę hormonalną czy metabolizm. Energia przepływająca z czakr do wszystkich punktów ciała tworzy mapę, która obejmuje cały organizm. Stymulacja czakr usprawnia przepływ energii przez zmęczony lub chory organizm. Masaż zimnymi kamieniami przywraca równowagę organizmu, pomaga pozbyć się negatywnej energii i ogólnie wzmacnia ciało. Ponadto zimne kamienie marmurowe (8°C) zwężają naczynia krwionośne, uśmierzają ból i tonizują organizm.

  60 min   220 PLN

Refleksologia stóp

Refleksologia to starożytna metoda terapeutyczna polegająca na uciskaniu i delikatnym masowaniu odpowiednich miejsc na stopach, tak zwanych miejsc refleksyjnych, odzwierciedlających poszczególne narządy naszego organizmu. Masaż stóp wzmacnia i usprawnia ciało, łagodzi napięcia mięśniowe, uspokaja i odpręża, uśmierza ból, łagodzi stres, działa energetyzująco na umysł, ciało i duszę. Refleksologia jest naturalną, nieinwazyjną i bezpieczną techniką terapeutyczną.

  30 min   180 PLN


Balijski Rytuał SPA

Poczuj starożytną tajemnicę balijskich pól pełnych ziół i kwiatów. Nasi doświadczeni terapeuci rozpoczną głęboko relaksujący rytuał indonezyjski tradycyjnym powitaniem - rytualną kąpielą stóp. Następnie rozpocznie się peeling ciała z użyciem wybranej mieszanki mocnych lokalnych ziół (jaśmin, rumianek, zielona herbata) które w połączeniu ze sproszkowanym ryżem, mąką z tapioki i złotej fasoli zostanie nałożona na ciało, aby uwolnić skórę z martwych komórek i wspomóc krążenie. Głęboko przenikające ciepło i aromat ziół i kwiatów stopi nagromadzony stres i napięcie. W masażu tym dokonuje się synteza wielu technik naciskania ciałem, refleksologii, medytacji oraz pracy z kanałami energetycznymi. i z krwiobiegiem.

  90 min   360 PLN

Rytuał Ajurwedyjski

Rozpieszczamy naszych Gości pełną relaksu kąpielą ciała i duszy w zniewalających zapachach rozkwitających kwiatów. Azjatycki bambus i aloes w towarzystwie niezwykle aromatycznych ziół otulą atmosferą rozluźnienia i optymizmu. Skóra na długo pozostanie gładka, nawilżona i pełna energii oraz zachwycająca zmysłowym zapachem. Azjatycki masaż reprezentuje jedyny w swoim rodzaju styl terapii orientalnej opartej na zasadach współczucia. Dopełnieniem rytuału jest masaż ajurwedyjski na ciepłym oleju kwiatowym. Porusza energię w ciele, co przywraca równowagę organizmu zarówno na poziomie fizycznym jak i psychicznym

  90 min   340 PLN

Azjatycki Rytuał Aromaterapeutyczny

Rytuał Aromatoterapeuytyczny to harmonizacja duszy i ciała na wszystkich poziomach: fizyczno - energetycznym, emocjonalnym i duchowym. Rytuał skłąda się zpełnego masażu w objęciach wschodnich aromatów oraz masażu włosów i głowy - jednego z najbardziej popularnych masaży wyspy Bali. Rytuał kończy się . Ostatni etap to kojąca maska na całe ciało na bazie czerwonych, naturalnych alg.

  90 min   340 PLN

Kokosowe LOVE

Autorski Rytuał Kokosowe Love to odprężenie dla ciała w egzotycznym stylu. Zabieg obejmuje zmysłowy balijski masaż częściowy na bazie ciepłego oleju kokosowego (30 min) oraz pobudzający peeling całego ciała wiórkami kokosowymi (30 min). Zwieńczeniem zabiegu jest nawilżenie całego ciała balsamem.

  60 min   300 PLN

Autorki Rytuał Dosłońce SPA

bardzo intensywny, a zarazem niezwykle relaksujący ł inspirowany egzotycznymi masażami. Rytuał rozpoczyna peeling całego ciała na bazie naturalnych mieszanek olejków z orzechów brazylijskich, oleju makadamia oraz sojowego, które wspomagają odnowę komórkową i eliminują nadmiar toksyn. Następnie wykonywany jest odprężający masaż relaksacyjny z elementami masażu Pijat Bali na bazie orientalnego masła Shea. Ma właściwości oczyszczające i regenerujące

  90 min   360 PLN


Galangal - na 4 ręce

Najbardziej luksusowy i transformujący zabieg na ciało. To unikatowe doświadczenie. gdzie dwóch najlepszych terapeutów pracuje harmonijnie i synchronicznie czterema rękami, wmasowując aromatyczne oleje. Podczas tego masażu terapeuci używają długich, kojących ruchów, czasami przeplatanych, które powodują rezonans ciała z wieloma doznaniami sensorycznymi. Masaż wywołuje głęboką relaksację dodatkowo wzmocnioną aromatycznymi olejami.

  60 min   460 PLN

Hinduski masaż Sharir Abhyanga

Masaż ten jest częścią tradycyjnego ajurwedyjskiego programu oczyszczającego i odmładzającego nazywającego się panćakarma. Masaż wykonywany jest przy użyciu dużej ilości ciepłego oleju sezamowego. W trakcie masażu toksyny usuwane są z ciała, kanały energetyczne odblokowują się,