Weather: 19 °C
Local time: 05/10/2021 11:46
  • pl
  • en
  • uk
  • pl
  • en
  • uk

Dosłońce 56, 32-222 Racławice

40 min od serca Krakowa

Restauracja

Zawsze świeże produkty

Na naszych Gości czeka szeroka oferta dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Serwujemy dania tradycyjne, dania kuchni włoskiej oraz lokalne specjalności kulinarne w nowoczesnej odsłonie.

Specjalizujemy się również w świadczeniu usług cateringowych dla firm i osób prywatnych, które cenią sobie dobrą obsługę i wyborny smak potraw. W ramach usługi zapewniamy specjalne menu dostosowane do Państwa potrzeb i upodobań.

Więcej informacji: Tel: +48 12 378 4727 Kom.: +48 666 855 768 gastronomia@dosloncespa.pl

Smak taki, by każdy poczuł rozkosz.

Starannie przygotowane każde danie.

Tylko najświeższe produkty.

Wykwintna Kuchnia

Restauracja Planeta Smaków

Restauracja Planeta smaków serwuje dania tradycyjne, ale jednocześnie wyszukane. Łączymy polską kuchnię z elementami kuchni zagranicznych, co w efekcie znakomicie smakuje. Wszystkie dania przygotowywane są z ekologicznych i najświeższych produktów o najwyższej jakości w które zaopatrujemy się od lokalnych dostawców. Za jakość naszych dań odpowiada Szef Kuchni, który swym doświadczeniem dodaje potrawom charakteru i wyszukanego smaku.

Lobby bar

Miejsce spotkań

Zapraszamy do naszego Księżycowego Baru na najlepsze koktajle i drinki. Nasi barmani dokładają wszelkich starań, by każdy napój przygotowany specjalnie dla Ciebie był wyjątkowy, a każdy jego łyk przenosił Cię myślami na słoneczną plażę.

Do Waszej dyspozycji oddajemy stoliki przy których możesz zrelaksować się i napić ulubionej kawy, której zapach rozprzestrzeniać się będzie po całym lobby. Równie dobrze możesz spotkać się u nas ze swoim wspólnikiem i omówić szczegóły następnego projektu przy pysznej herbacie w przyjemnej atmosferze.

Organizujemy dla Państwa liczne atrakcje, a m.in. wieczory z muzyką na żywo, warsztaty tańca.

Brak zdjęcia