Weather: 16 °C
Local time: 05/05/2021 09:47
  • pl
  • en
  • uk
  • pl
  • en
  • uk

Dosłońce 56, 32-222 Racławice

40 min od serca Krakowa

Restauracja

Zawsze świeże produkty

Na naszych Gości czeka szeroka oferta dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Serwujemy dania tradycyjne, dania kuchni włoskiej oraz lokalne specjalności kulinarne w nowoczesnej odsłonie.

Specjalizujemy się również w świadczeniu usług cateringowych dla firm i osób prywatnych, które cenią sobie dobrą obsługę i wyborny smak potraw. W ramach usługi zapewniamy specjalne menu dostosowane do Państwa potrzeb i upodobań.

Więcej informacji: Tel: +48 12 378 4727 Kom.: +48 666 855 768 gastronomia@dosloncespa.pl

Smak taki, by każdy poczuł rozkosz.

Starannie przygotowane każde danie.

Tylko najświeższe produkty.

Wykwintna Kuchnia

Restauracja Planeta Smaków

Restauracja Planeta smaków serwuje dania tradycyjne, ale jednocześnie wyszukane. Łączymy polską kuchnię z elementami kuchni zagranicznych, co w efekcie znakomicie smakuje. Wszystkie dania przygotowywane są z ekologicznych i najświeższych produktów o najwyższej jakości w które zaopatrujemy się od lokalnych dostawców.

Wyszukane smaki

Restauracja Planeta Smaków

Chcielibyśmy, aby każdy z naszych Gości czuł się wyśmienicie w naszych progach. Wszystkie potrawy są dopracowane do perfekcji, w taki sposób, aby każdy kęs był wyjątkowym. Za jakość naszych dań odpowiada wyśmienity Szef Kuchni, który swym doświadczeniem dodaje potrawom charakteru i wyszukanego smaku.

Naturalne produkty

Restauracja Planeta Smaków

Nasza Restauracja korzysta jedynie z najwyższej jakości produktów, które starannie wybierane przez samego Szefa Kuchni następnie trafiają na Wasze talerze. Starannie dobrani dostawcy dostarczają nam najlepsze swoje półprodukty, dzięki czemu smak każdej przyrządzonej przez nas potrawy jest wyśmienity.

Lobby bar

Miejsce spotkań

Zapraszamy do naszego Księżycowego Baru na najlepsze koktajle i drinki. Nasi barmani dokładają wszelkich starań, by każdy napój przygotowany specjalnie dla Ciebie był wyjątkowy, a każdy jego łyk przenosił Cię myślami na słoneczną plażę.

Do Waszej dyspozycji oddajemy stoliki przy których możesz zrelaksować się i napić ulubionej kawy, której zapach rozprzestrzeniać się będzie po całym lobby. Równie dobrze możesz spotkać się u nas ze swoim wspólnikiem i omówić szczegóły następnego projektu przy pysznej herbacie w przyjemnej atmosferze.

Organizujemy dla Państwa liczne atrakcje, a m.in. wieczory z muzyką na żywo, warsztaty tańca.

Brak zdjęcia