Weather: 30 °C
Local time: 07/08/2020 15:43
  • pl
  • en
  • uk
  • pl
  • en
  • uk

Dosłońce 56, 32-222 Racławice

40 min od serca Krakowa

Imprezy okolicznościowe

Wesele

Idealne miejsce niezapomniane chwile

W Mercure Dosłońce SPA cenimy sobie elegancję i wykwintność, dlatego każde wesele w naszym Hotelu jest wyjątkowe i zorganizowane na najwyższym poziomie. Jako jedyny obiekt w okolicy możemy pochwalić się różnorodnością usług. O każdy, nawet najdrobniejszy szczegół tego wyjątkowego dnia zadba nasz profesjonalny Wedding Planner, który poprowadzi Was przez całą drogę od początku do końca. Z nami ten dzień będzie dla Was wyjątkowy, a każdy z Gości będzie zadowolony.

Zaręczyny

Pierścionek już kupiony?

Jesteście parą już kilka lat? Wasze rozmowy podczas wieczornego chill-out’u z lampką wina coraz częściej schodzą na temat ślubu, dzieci i wspólnego domowego ciepła? Może to okazja na krok w przód? Eleganckie i wytworne Zaręczyny z klasą w naszym Hotelu mogą być do tego idealnym miejscem! Zrelaksujcie się podczas wspólnej kąpieli w płatkach róż, sprawcie sobie balijski masaż, odpocznijcie na basenie, a wieczorem zaproś Ją na romantyczną kolację podczas której zadasz ważne pytanie.

Studniówki

Zdarza się tylko raz w życiu

Studniówka to nie tylko symbol nadchodzącej matury, ale również okazja do zabawy z przyjaciółmi, znajomymi, czy pogłębienie relacji z ulubionym nauczycielem. Bale maturalne odbywają się zazwyczaj w styczniu, lub w lutym, dlatego już teraz pomyślcie o wyborze idealnego miejsca na ten niezapomniany wieczór. W balu udział biorą uczniowie klas maturalnych z osobami towarzyszącymi oraz z zaproszonymi przez nich nauczycielami, którzy uczyli ich przez okres szkoły średniej.

Komunia Święta

Najpiękniejszy dar od Pana Jezusa

W maju, a czasami w czerwcu nasi najmłodsi przeżywają jeden z najważniejszych duchownych momentów w swoim życiu – Dzień Pierwszej Komunii Świętej. Intensywne przygotowania, rozmowy z duchownymi, próby i stresy… A na końcu – świętowanie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ten dzień jest wyjątkowy, a wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Stąd oddajemy w Państwa ręce ofertę komunijną, która zawiera wszystko co tego dnia jest najważniejsze.

Wieczór Panieński

Szaleństwo do białego rana

Zaszczyt organizacji Wieczoru Panieńskiego zazwyczaj przypada Druhnie. Na liście zaproszonych nie powinno zabraknąć najbliższych kobiet Panny Młodej: siostry, kuzynki, przyjaciółki, koleżanki. Zacznijcie planować wieczór co najmniej 3 tygodnie przed planowaną datą imprezy. Z reguły odbywają się one na 1-2 tygodnie przed Ślubem. Zadbajcie o to, aby nie było nudy! Nasz Hotel może być do tego idealnym miejscem! Strefa Wellness, balijskie SPA, wyśmienite jedzenie i najwyższej jakości alkohol.

Wieczór Kawalerski

Zorganizujemy Wam dobrą zabawę

Jeśli jesteś Panem Młodym to niewiele masz do powiedzenia podczas organizacji tej imprezy, najlepiej to już teraz podeślij linka do naszej strony swoim kolegom. Każdy szuka czegoś innego, ale kluczową rzeczą jest, aby wieczór był udany. Co oznacza, że wieczór jest udany? M.in. to, że mieliśmy u swojego boku najlepszych kolegów, świetnie się bawiliśmy i co nieco pamiętamy. Zapraszamy do skorzystania z naszej Strefy Wellness, masażów balijskich i niekończącej się ilości alkoholu w Lobby Barze.

Chrzciny

Poznajcie naszego maluszka

Chrzciny to nie tylko przyjęcie najmłodszego członka naszej rodziny do wspólnoty Kościoła, ale również okazja na przedstawienie całemu światu! Sprawimy, aby emocje rodziców związane ze zgiełkiem przygotowań nie zakłóciły spokoju dziecka, a Goście poznali największego bohatera osobiście w Jego jednym z pierwszych ważnych uroczystości w życiu. Zorganizujemy klimatyczne, trzymające fason i powagę wydarzenie, zadbamy o wystój oraz zaserwujemy przygotowane z najwyższej jakości produktów dania.

Imprezy okolicznościowe

Zorganizujemy każdą uroczystość

W Mercure Dosłońce Conference&SPA wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych Gości. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę na każdą okoliczność. Między innymi: urodziny, imieniny, osiemnastki, oczka, jubileusze, rocznice. Zadzwoń i zapytaj o naszą ofertę!

Brak zdjęcia