Weather: 16 °C
Local time: 10/09/2021 21:46
  • pl
  • en
  • uk
  • pl
  • en
  • uk

Dosłońce 56, 32-222 Racławice

40 min od serca Krakowa

Imprezy okolicznościowe

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do organizacji imprez okolicznościowych w eleganckich wnętrzach Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA. Do dyspozycji Państwa oddajemy 5 Sal na wyłączność o powierzchniach od 35 do 360 metrów kwadratowych, a także Restaurację w której swobodnie zorganizować możemy kameralne spotkania dla bliskich.

Ponadto zapraszamy do organizacji spotkań rodzinnych, biesiad czy pikników w oddalonej o 100 metrów od Hotelu Chacie Grillowej z możliwością menu grillowego i ogniskiem z pieczeniem kiełbasek. Chata Grillowa ma powierzchnię aż 350 metrów kwadratowych, dlatego zachęcamy do organizowania imprez nawet powyżej 100 osób.

W Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA gwarantujemy wspaniałą, smaczną kuchnię i elegancką obsługę Gości. Zagospodarowany teren wokół hotelu jak i wnętrza umożliwiają swobodne poruszanie się nawet dla dużych grup osób. W hotelu znajduje się sala zabaw dla dzieci, a także place zabaw i wiele innych atrakcji na Naszych Najmłodszych Gości. Istnieje możliwość także organizacji profesjonalnych animacji.

Nasze miejsce idealnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju imprezy dla Rodzin i Przyjaciół – Urodziny, Imieniny, Rocznice, Jubileusze, Wieczory panieńskie i kawalerskie. A także tak wyjątkowe wydarzenia jak Wesela, Chrzciny czy Komunie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami i kontakt – 12 378 47 27 lub 666 855 729

Brak zdjęcia