Pogoda: 3 °C
Czas lokalny: 06/04/2020 03:10
  • pl
  • en
  • uk
  • pl
  • en
  • uk

Dosłońce 56, 32-222 Racławice

40 min od serca Krakowa

TOP 5 aktywności w grudniu

#1 Wziąć udział w atrakcjach Hotelowych

Każdego dnia w Hotelu odbywają się liczne aktywności dla Gości Hotelowych według wcześniej przygotowanego planu. W czasie Mikołajek, Świąt czy Sylwestra zespół profesjonalnych animatorów gwarantuje wspaniałą zabawę dla całej rodziny!

#2 Skorzystać z balijskich masaży

Hotel Mercure Dosłońce SPA to gwarancja odpoczynku i relaksu w klimacie balijskich zabiegów. Masaże z odległego zakątku świata wykonują profesjonalne balijskie terapeutki, które sprawią, że nie zapomnisz o naszym SPA na długo…

#3 Spróbować dań z nowej karty menu

Jesienno-zimowa karta restauracyjna to twór kunsztu nowego Szefa Kuchni restauracji Hotelowej Planeta Smaków. Wykwintne dania, niesamowite dodatki łączące kilka smaków oraz ciekawe propozycje barmańskie – musisz tego spróbować!

#4 Spotkać się na GM cocktail

Obserwuj bacznie wcześniej wspomniany plan tygodnia, ponieważ czasem może pojawić się: GM cocktail z Dyrektorem Hotelu. To nic innego jak swoiste zaproszenie Dyrektora na spotkanie przy drinku bezalkoholowym lub alkoholowym – jak kto woli.

#5 Przywitać Nowy Rok 2020

W tym roku w Sylwestra bawić będziemy się w stylu weneckim. Miasto miłości, gondolierzy, piękna architektura, wyśmienite jedzenie. To wszystko kojarzy nam się z Wenecją, dlatego więc to i wiele więcej doświadczymy na tegorocznym balu!