fbpx
Pogoda: 13 °C
Czas lokalny: 22/05/2019 01:06
  • pl
  • en
  • uk
  • pl
  • en
  • uk

Dosłońce 56, 32-222 Racławice

40 min od serca Krakowa

Dzieje się w Hotelu

Lokalnie z Reyem

Odrywamy na nowo zapomniane smaki

Kulinarna podróż po lokalnych produktach z okolic Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference&SPA. Nasz Szef Kuchni – Wojciech Filipowski wraz z wybitnym kreatorem smaków Mikołajem Reyem przyrządzają na spotkaniach kulinarnych dania z regionalnych produktów.

Truskawkowy Dzień Dziecka

Wszystko dla najmłodszych pociech!

1 czerwca świętujemy Dzień Dziecka! Z tej okazji przygotowaliśmy dla wszystkich dzieci specjalne zabawy i poczęstunki w klimacie truskawkowym! Niech ten dzień będzie najsłodszym dniem w roku!

Tygodnie tematyczne

Tydzień balijski

Indonezyjski sen w Dosłońcu

Niesamowite zachody słońca, relaksacyjne masaże, spokój ducha i umysłu – przenieśmy się na chwilę na Indonezyjską wyspę w archipelagu Małych Wysp Sundajskich – Bali. Fascynuje nie tylko zapierającydech w piersiach widokami, ale i historią, kulturą, czy kuchnią. Za wszystkie zabiegi z oferty tygodnia tematycznego odpowiedzialne są profesjonalne balijskie terapeutki, które na co dzień można spotkać w naszym Hotelu! Na wszystkie zabiegi z tygodnia balijskiego 30% rabatu! 

Tydzień balijski trwa od 19 do 30 maja.

Tydzień ajurwedyjski

Indie na wyciągnięcie ręki

Indyjska metoda lecznicza, styl życia oraz pięć żywiołów: ziemia, woda, ogień, powietrze oraz przestrzeń. To wszystko spisane ponad 5 tysięcy lat temu szczegółowo opisujące styl zdrowego życia oraz harmonię ducha, co z kolei przekłada się na szczęśliwe życie. Ajurwedyjski tydzień tematyczny w Hotelu Mercure Dosłońce pozwala bliżej poznać tę prastarą metodę. Rytuał Azjatycki, Sharir Abhyanga czy Gua-Sha to jedne z wielu promocyjnych zabiegów w naszym SPA! Na wszystkie zabiegi z tygodnia ajurwedyjskiego 30% rabatu! 

Tydzień ajurwedysjki trwa od 2 do 13 czerwca.

Tydzień hawajski

Poczuj odrobinę lata

Przenosimy się na dwa tygodnie do jednego z piękniejszych archipelagów na świecie, położonego w północno-środkowej części Oceanu Spokojnego. Mowa rzecz jasna o Hawajach! Piaszczyste plaże, krystalicznie czysta woda, zimne napoje i relaksacyjne masaże. Rozmarzyliście się? Bo my tak… Rozmarzyliśmy się aż tak, że postanowiliśmy przenieść Hawaje do Dosłońca! Masaż Lomi-Lomi, gorącymi kamieniami, czy kokosowy peeling całego ciała? Na wszystkie zabiegi z tygodnia hawajskiego 30% rabatu!