Weather: 4 °C
Local time: 01/11/2020 01:30
  • pl
  • en
  • uk
  • pl
  • en
  • uk

Дослоньце 56, 32-222 Раславице

40 минут от сердца Кракова

SPA z Zakątków Świata

Balijski Rytuał SPA

Rytuał rozpoczyna się tradycyjnym balijskim powitaniem kąpielą stóp i odprężającym peelingiem całego ciała. Kolejnym etapem jest masaż ciała, który jest kulminacja głębokiego odprężenia. Subtelne ruchy masażu przywrócą naturalną równowagę ciała i umysłu pobudzą siły witalne organizmu przynosząc równocześnie relaks i poprawę samopoczucia.

Cena:
300 PLN – 90 min. / osoba
380 PLN – 120 min. / osoba

550 PLN – 90 min. / para
720 PLN – 120 min. / para

Galangal – masaż na cztery ręce

Najbardziej luksusowy i transformujący zabieg na ciało. To unikatowe doświadczenie. gdzie dwóch najlepszych terapeutów pracuje harmonijnie i synchronicznie czterema rękami, wmasowując aromatyczne oleje. Podczas tego masażu terapeuci używają długich, kojących ruchów, czasami przeplatanych, które powodują rezonans ciała z wieloma doznaniami sensorycznymi. Masaż wywołuje głęboką relaksację dodatkowo wzmocnioną aromatycznymi olejami.

Cena:
240 PLN – 30 min. / osoba
340 PLN – 60 min. / osoba

Hinduski masaż Aromaterapeutyczny

Masaż Aromatoterapeuytyczny charakteryzuje się wzmocnieniem efektu masażu poprzez pracę nad głębokimi doznaniami zapachowymi. Masaż wykonywany jest na olejkach esencjalnych – rumiankowych, lawendowych, różanych, i innych. Praca nad zmysłem zapachu rozpoczyna się od rozpylenia głęboko intensywnego zapachu co wprowadza klienta w wyjątkowy odczuwalny stan relaksu. Technika masażu jest klasycznym masażem relaksacyjnym z elementami akupresury wykonywanym w naszym SPA przez balijkie terapeutki. Intensywny aromaterapeytyczny masaż obniża napięcia, walczy z bezzennością, niweluje bóle menstruacyjne,, wspiera walkę z depresją.

Cena:
130 PLN – 30 min. / osoba
180 PLN – 60 min. / osoba

Ajurwedyjski masaż Hair&Scalp

Masaż głowy I włosów to jeden z najbardziej popularnych masaży wyspy Bali. Polega on na umiejętnym masowaniu receptorów znajdujących się na głowie oraz wmasowaniu specjalnych olei pielęgnacyjnych we włosy. Zabieg ten jest wyjątkowy pod względem doznań sensorycznych dzięki wykorzystywanych w nim tradycyjnych indonezyjskich ruchów polegających na delikatnych ruchach na poszczególnych punktach wrażliwych głowy. Masaż ma również właściwości przeciwbólowe. Po zakończonym masażu terapeuta myje włosy i skórę głowy oraz suszy włosy.

Cena:
160 PLN – 45 min. / osoba

PIJAT BALI masaż balijski

Ten masaż to nasza specjalność. Jest to metoda wykorzystująca tradycyjne indonezyjskie techniki masażu. Masaż balijski relaksuje i niweluje bóle mięśniowe, przynosi fizyczne i psychiczne ukojenie. Ze względu na wysoką intensywność i skuteczne działanie, tradycyjna terapia balijska stanowi jedną z najpopularniejszych obecnie technik masażu. Masaż balijski pochodzi z egzotycznej wyspy Bali i stanowi jedną ze starożytnych technik leczenia wielu przypadłości, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jest to masaż relaksacyjny całego ciała – od stóp do głów.

Cena:
140 PLN – 30 min.
220 PLN – 60 min.
260 PLN – 90 min.

Masaż tajski klasyczny

Masaż ten jest typem tzw. głębokiego masażu. Stanowi połączenie akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii. Masaż tajski jest wykonywany na macie. Osoba masowana przyjmuje w trakcie masażu część pozycji pochodzących z jogi, a terapeuta używa kciuków, dłoni, łokci, przedramion i pracuje całym swoim ciałem. Masaż jest wykonywany na sucho bez oleju.

Cena:
180 PLN – 60 min.
220 PLN – 90 min.

Masaż tajski na oleju

Masaż ten wykorzystuje techniki akupresurowe (miarowy, wyważony ucisk) w połączeniu z elementami masażu ajurwedycznego (dłuższe, głaszczące ruchy). Ten typ terapii manualnej koncentruje się na łagodzeniu napięć, których źródłem jest stres i kojeniu nerwów. Jego celem jest osiągnięcie harmonii ciała i umysłu.

Cena:
200 PLN – 60 min.
250 PLN – 90 min

LOMI LOMI NUI masaż hawajski

Masaż hawajski przeprowadza się aby poprawić stan fizyczny i psychiczny całego organizmu. Do masażu terapeuta stosuje ciepły olej oraz wykorzystuje do masowania dłonie, przedramiona i łokcie. Intensywność masażu dopasowuje się do potrzeb pacjenta. Ceremonia Lomi Lomi Nui ma działanie odprężające, poprawiające krążenie i stabilizujące układ nerwowy.

Cena:
220 PLN – 60 min.
270 PLN – 90 min.

MASAŻ SHIATSU masaż uciskowy

W języku japońskim słowo „shiatsu” oznacza „naciskać kciukami”. Masaż shiatsu nazywany jest leczniczą akupresurą bez igły. Głównym celem tego masażu jest usprawnienie pracy całego ciała. Bazuje na technikach akupresury zaczerpniętych ze starożytnej medycyny chińskiej. Ta orientalna technika masażu jest niezwykle popularna w Japonii, z której niedawno przywędrowała do Europy. Starożytni Chińczycy opisali znajdujące się w ciele każdego człowieka kanały energetyczne. Istnieje 12 głównych meridianów, które można porównać do strumienia energii wędrującego poprzez mięśnie i kości. Masaż tych znajdujących się na ciele punktów, usprawnia funkcjonowanie mięśni, stawów oraz narządów wewnętrznych.

Cena:
200 PLN – 60 min.
250 PLN – 90 min.

Hinduski masaż ajurwedyjski Sharir Abhyanga

Masaż ten jest częścią tradycyjnego ajurwedyjskiego programu oczyszczającego i odmładzającego nazywającego się panćakarma. Masaż wykonywany jest przy użyciu dużej ilości ciepłego oleju sezamowego. W trakcie masażu toksyny usuwane są z ciała, kanały energetyczne odblokowują się, pozwalając na swobodny przepływ energii życiowej. Masaż abhyanga rozpoczyna się od masażu głowy, który może być zrobiony na sucho lub olejem sezamowym. Masaż zwiększa sprawność umysłową i wydolność fizyczną. Działa kojąco i uspokajająco na nasz system nerwowy, relaksuje, eliminuje stres, usuwa zmęczenie.

Cena: 230 PLN – 80 min.

Indonezyjski masaż stemplami ziołowymi Pinda Sveda

Usuwa napięcie i stres, przynosi duże rozluźnienie. Usprawnia krążenie krwi, zwiększa siły witalne organizmu, odżywia ciało dotleniając komórki, wspomaga eliminację toksyn, poprawia przemianę materii. Pomaga w zaburzeniach reumatologicznych oraz w schorzeniach kręgosłupa

Cena: 200 PLN – 60 min.

Masaż bańką chińską GUA-SHA

Zabieg polega na wytwarzaniu w bańce podciśnienia, które doprowadza do wciągnięcia skóry i tkanki podskórnej do wnętrza bańki. Masaż bańką chińską działa podobnie, jak technika ugniatania w masażu klasycznym, powodując rozluźnienie napiętych mięśni i ich lepsze ukrwienie. Poza tym ma działanie odprężające i relaksujące, stymuluje układ odpornościowy oraz przyspiesza procesy metaboliczne. Ponadto sprzyja odchudzaniu. Podczas masażu bańką chińską następuje rozbicie tkanki tłuszczowej.

Cena:
120 PLN – 45 min.
160 PLN – 60 min.

Hinduski masaż ajurwedyjski głowy Shiro Abhyanga

Zgodnie z Ajurwedą głowa to najważniejszy ośrodek energii w ciele. Masaż głowy poprawia krążenie krwi w mózgu, likwidując sztywność i napięcie mięśni szyi oraz barków. Uspakaja, relaksuje i łagodzi stres.

Cena: 99 PLN – 25 min.

Hinduski masaż twarzy Kumkumandi

Uwalnia od napięcia mięśnie twarzy. Poprawia krążenie krwi, skóra staje się jędrna, elastyczna i lepiej odżywiona. Poprzez stymulację punktów marmicznych przynosi zdrowie, ukojenie i relaks, a także poprawia wygląd twarzy

Cena: 80 PLN – 20 min.

Brak zdjęcia