fbpx
Pogoda: 16 °C
Czas lokalny: 20/07/2019 05:40
  • pl
  • en
  • uk
  • pl
  • en
  • uk

Dosłońce 56, 32-222 Racławice

40 min od serca Krakowa

Termoterapia

Rytuały saunowe z saunamistrzem

To trzy kilkuminutowe seanse zwane także naparzaniami. Rytuał wykonywany jest przez wyszkolonego saunamistrza, który przy użyciu ręcznika rozprowadza gorące powietrze po wnętrzu sauny. Wykorzystuje przy tym wybrane przez siebie aromaty, które w połączeniu ze sztuką poruszania ręcznikiem czynią z rytuału unikalny pokaz.

Ta kilkunastominutowa podróż gwarantuje silne pobudzenie naszych zmysłów. Tuż po intensywnym schłodzeniu przynosi ulgę i uspokajające poczucie zrelaksowania pozostające jeszcze długo po rytuale.

Cena: 500 zł./grupa max. 10 osobowa / czas trwania: 40 minut

Lampa Solmed

Solmed to lampa przeznaczona do wykonywania zabiegów nagrzewania tkanek skóry za pomocą energii cieplnej promieniowania podczerwonego. Dodatkowo w zależności od zamierzonego efektu zabiegu, można stosować czerwony lub niebieski filtr barwny, który zmienia charakterystykę promieniowania. Lampa Solmed wyposażona jest w jeden tubus. Ma zastosowanie w leczeniu niektórych przewlekłych i podostrych stanów zapalnych oraz zespołów bólowych. Zabieg wykonywany przy pomocy lampy Solmed może stanowić przygotowanie przed masażem, terapią, manualną, jonoforezą, kinezyterapią.

Cena: 22 PLN / 15-20 min

Masaż gorącymi kamieniami pochodzenia wulkanicznego

Masaż kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Działa niezwykle uspokajająco i relaksująco, łagodzi objawy stresu, poprawia elastyczność, jędrność skóry, jej odżywienie, pomaga zwalczać cellulit przyśpiesza obieg krwi i limfy, poprawia jej elastyczność i jędrność, łagodzi napięcie i zmęczenie mięśni, wspomaga ich regenerację, regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym, wspomaga pracę układu krwionośnego.

Cena:
100 PLN / 30 min.
160 PLN / 60 min.
200 PLN / 90 min.

Krioterapia miejscowa

Leczenie zimnem ma właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz dodatkowo poprawia ruchomość stawów. Leczenie aparatem SPRING

Czas: 15 min. / Cena: 30 PLN

Masaż Lodem

Masaż ten ma właściwości ujędrniające i detoksyfikujące, odprowadza zalęgające produkty przemiany materii i działa antycellulitowo. Masaż ten polega on na połączeniu techniki masażu i stymulacji zimnem. Poza właściwościami leczniczymi masaż lodem jest naturalnym kosmetykiem. Lód poprawia wygląd skóry, bo przyspiesza zachodzące w niej procesy przemiany materii. Po masażu lodem skóra staje się lepiej odżywiona, dotleniona oraz oczyszczona z zalęgających w niej toksyn. Szybciej zachodzą w niej procesy złuszczania i prawidłowej odbudowy naskórka. Dzięki przyspieszeniu metabolizmu zimnem i masażem, zabieg jest również kuracją antycellulitową.

Czas: 20 min. / Cena: 99 PLN

Masaż zimnymi kamieniami marmurowymi

Stone therapy” opiera się na dalekowschodniej teorii przepływu energii przez organizm. W naszym ciele rozmieszczonych jest 7 ośrodów energii zwanych czakrami, które znajdują się w sąsiedztwie ważnych narządów wewnętrznych, odpowiedzialnych np. za gospodarkę hormonalną czy metabolizm. Energia przepływająca z czakr do wszystkich punktów ciała tworzy mapę, która obejmuje cały organizm.Stymulacja czakr usprawnia przepływ energii przez zmęczony lub chory organizm. Zbyt duża energia skumulowana w czakrze lub zbyt mała wywiera negatywny wpływ na organizm. Masaż zimnymi kamieniami przywraca równowagę organizmu, pomaga pozbyć się negatywnej energii i ogólnie wzmacnia ciało.Ponadto zimne kamienie marmurowe (8°) zawężają naczynia krwionośne, uśmierzają bóle i tonifikują organizm.

Czas: 60 min. / Cena: 160 PLN
Czas: 90 min. / Cena: 200 PLN

Terapia SPRING
od 100 PLN / partia ciała

Umów się na konsultację z Fizjoterapeutą:
tel.: +48 12 378 47 27
mail: spa@dosloncespa.pl