zarezerwuj swój pobyt

Weekend Boże Ciało

31 maja - 3 czerwca

Czy wiesz, że w tym roku Boże Ciało przypada w czwartek? Dzięki temu możemy urządzić sobie kolejny długi weekend, zwłaszcza, że słonecznych dni na przełomie maja i czerwca ma być ogrom! Przygotowaliśmy specjalnie dla Was pakiet Weekend Boże Ciało, który swą zawartością zadowoli najbardziej wymagających Gości naszego Hotelu, bo mam nadzieję, że 4 czerwca będziemy mogli porozmawiać o wrażeniach z pobytu? 1 czerwca przypada oczywiście Dzień Dziecka. Z myślą o najmłodszych zorganizowaliśmy liczne atrakcje i zabawy, podczas których na twarzach Waszych pociech nie zabraknie szerokiego, od ucha do ucha uśmiechu, który jest dla nas priorytetem.

Najwięcej słońca i odprężenia!

Nasz cztero-gwiazdkowy Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference&SPA w swej ofercie na Weekend Boże Ciało przygotował (prócz kąpieli słonecznych i pełnego odprężenia) bogaty pakiet w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wspólny, wielki, smaczny grill w naszej chacie, wieczory muzyczne z muzyką na żywo, warsztaty taneczne z profesjonalnymi instruktorami, warsztaty kulinarne dla najmłodszych, zajęcia z Zumby, a do tego nielimitowany dostęp do Strefy Wellness, a to tylko część atrakcji w Dosłońcu!

Atrakcje dla dzieci

Z racji, że podczas trwania długiego weekendu przypada Dzień Dziecka przygotowaliśmy liczne animacje dla Waszych pociech. Na terenie obiektu przygotowaliśmy specjalnie wyposażoną multimedialną salę gier w której znajdziemy: stół do tenisa stołowego, Xbox-a 360 z dwoma kontrolerami, kolorowanki z kredkami, zabawki. Po zabawie w sali gier możemy wysłać dziecko do naszej kuchni restauracyjnej, gdzie wyszkolony kucharz poprowadzi warsztaty kulinarne. Pod opieką instruktora dzieci będą miały możliwość skorzystania z nauki pływania. Nie zabraknie rozgrywki gier planszowych, baby SPA, czy badmintona.

Atrakcje dla dorosłych

Co takiego dorośli mogą robić w naszym Hotelu? Już śpieszę z odpowiedzą! Oprócz szerokiej oferty jaką przygotował zespół z hotelowego SPA (ofertę możesz przejrzeć tutaj) stanęliśmy na wysokości zadania i zorganizowaliśmy m.in. pokazy kulinarne, pokazy masażu balijskiego, aqua aerobic, rytuały saunowe, treningi nordic walking, ping-pong, piłka plażowa. Atrakcje będą dostępne w wybranych terminach.

OSTATNIE WOLNE POKOJE W PROMOCYJNEJ CENIE!

Pakiet Weekend Boże Ciało - CENA ZA 4-DNIOWY POBYT: 699 zł / os. / HB
LAST MINUTE

Dzieci do lat 10 – nocleg gratis!

Dodatkowe udogodnienia

Zachęcam również do skorzystania z oferty uzupełniającej – skierowana jest ona dla osób oczekujących maksymalnego odprężenia i relaksu. Pakiet SPAplus*, w cenie 249 zł/osoba, który zawiera:

*Pakiet SPAPlus dostępny przy rezerwacji dla dwóch osób.

Dodatkowe atrakcje

Polityka wobec dzieci

Uwagi

*Program animacji jest ustalany przez hotel,
*Możliwość dopłaty za pokój o podwyższonym standardzie,
*Dopłata do pokoju 1-osobowego: 90 zł / doba.

Więcej informacji i rezerwacja:
Tel: + 48 12 378 4727
recepcja@dosloncespa.pl

Zaraz, zaraz, zapomniałbym: jeśli spodoba Ci się u nas na weekendzie czerwcowym możesz skorzystać z naszej oferty wakacyjnej.

Pakiety pobytowe
konferencje
wesela
MEDICAL SPA
vouchery