zarezerwuj swój pobyt

Balijski tydzień tematyczny SPA

Niesamowite zachody słońca, relaksacyjne masaże, spokój ducha i umysłu – przenieśmy się na chwilę na Indonezyjską wyspę w archipelagu Małych Wysp Sundajskich – Bali. Fascynuje nie tylko zapierającymi dech w piersiach widokami, ale i historią, kulturą, czy kuchnią. Przyjaźnie nastawieni mieszkańcy wyspy wzmacniają wartość niewielkiej wysepki, stąd też turystyka jest największą gałęzią gospodarki. Na wyspie mieszka blisko 4 miliony Balijczyków, a jej powierzchnia to ok. 5,6 tys. km2 (dla porównania Warszawa ma powierzchnię ok 500 km2, a więc zmieściło by się 11 naszych stolic na Bali).

U nas też jest jak na Bali!

W naszym Hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference&SPA też możesz przenieść się choćby na chwilę do Indonezji! Z myślą o zbliżającym się okresie wakacyjnym przygotowaliśmy tydzień Balijski, który może być zapowiedzą przed zbliżającymi się najbardziej słonecznymi miesiącami w roku. Oferta skierowana jest do najbardziej wymagających Gości ceniących sobie profesjonalizm.

Za masaże odpowiedzialni są nasi balijscy specjaliści: Vera i Bayu. Jako jeden z nielicznych hoteli w Polsce pochwalić się możemy tak egzotyczną kadrą profesjonalistów. W naszych gabinetach możesz doświadczyć ciszy i odprężenia, a po skończonej sesji umawiać się będziesz na następną. Starannie przygotowany przez nas program zadowoli każdego kto skorzysta z chwili balijskiej błogości w Dosłońcu.

W imieniu Very i Bayu zachęcamy do skorzystania z zabiegów:

Ceny zabiegów dostępne na: http://dosloncespa.pl/pl.spa_wellness.html

Oprócz standardowej oferty zabiegów w każdą sobotę trwania tygodnia tematycznego (26 maja oraz 2 czerwca) będą pokazy masażów balijskich oraz poczęstunek w formie ciasteczek wykonywanych według tradycyjnych indonezyjskich receptur.

Nie zabraknie również tematycznego dopasowanie strefy gastronomicznej do naszej podróży na Bali. Hotelowa Restauracja Planeta Smaków stanęła na wysokości zadania i w każdą sobotę tygodnia balijskiego (26 maja i 3 czerwca) zaserwuje bufet śniadaniowy z naleśnikami bezglutenowymi Dadar Gulung, a także bufet obiadokolacji z kuchnią azjatycką

Na każdego Gościa czeka również drink powitalny: Bali Cosmopolitan! Orzeźwiający imbirowo-pieprzowy smak pozwoli na chwilę przenieść się myślami na plażę balijskiej wyspy. 


Pakiet Balijski – 480 zł / osoba w pokoju 2-osobowym

*oferta dostępna od niedzieli od godziny 12:00 do czwartku do końca dnia

Więcej informacji i rezerwacja:
Tel: + 48 12 378 4727
recepcja@dosloncespa.pl

Pakiety pobytowe
konferencje
wesela
MEDICAL SPA
vouchery