fbpx
Weather: 1 °C
Local time: 21/03/2019 04:32
  • pl
  • en
  • uk
  • pl
  • en
  • uk

Dosłońce 56, 32-222 Racławice

40 minutes from Krakow

Dzieje się w Hotelu

Targi Ślubne

Dzień otwarty w Dosłońce SPA

W Mercure Dosłońce SPA cenimy sobie elegancję i wykwintność, dlatego każde wesele w naszym Hotelu jest wyjątkowe i zorganizowane na najwyższym poziomie. Jako jedyny obiekt w okolicy możemy pochwalić się różnorodnością usług. 7 kwietnia od godziny 11 zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi (i nie tylko) usługami weselnymi. Tego dnia zobaczymy m.in. prezentację i dekorację sal, wystawę florystów, fotografów czy samochodów! Wstęp wolny!

Gotowanie z Reyem

Rozpoczęcie wyjątkowego cyklu spotkań

Hotel Mercure Dosłońce SPA we współpracy z wybitnym kreatorem smaków Mikołajem Reyem rozpoczynają cykl spotkań – Gotowanie z Reyem. W oparciu o lokalne produkty staramy się pokazać bogactwo naszego regionu i okolic. Z pomocą Proszowickiego Stowarzyszenia wykorzystamy polską kurę zielononóżkę do przygotowania wykwintnego dania. Na pierwsze spotkanie oraz małą degustację zapraszamy 23 marca od godziny 16:00. 

Tygodnie tematyczne

Tydzień ajurwedyjski

Indie na wyciągnięcie ręki

Indyjska metoda lecznicza, styl życia oraz pięć żywiołów: ziemia, woda, ogień, powietrze oraz przestrzeń. To wszystko spisane ponad 5 tysięcy lat temu szczegółowo opisujące styl zdrowego życia oraz harmonię ducha, co z kolei przekłada się na szczęśliwe życie. Ajurwedyjski tydzień tematyczny w Hotelu Mercure Dosłońce pozwala bliżej poznać tę prastarą metodę. Rytuał Azjatycki, Sharir Abhyanga czy Gua-Sha to jedne z wielu promocyjnych zabiegów w naszym SPA! Na wszystkie zabiegi z tygodnia ajurwedyjskiego 30% rabatu! 

Tydzień ajurwedyjski trwa od 10 do 21 marca.

Tydzień hawajski

Poczuj odrobinę lata

Przenosimy się na dwa tygodnie do jednego z piękniejszych archipelagów na świecie, położonego w północno-środkowej części Oceanu Spokojnego. Mowa rzecz jasna o Hawajach! Piaszczyste plaże, krystalicznie czysta woda, zimne napoje i relaksacyjne masaże. Rozmarzyliście się? Bo my tak… Rozmarzyliśmy się aż tak, że postanowiliśmy przenieść Hawaje do Dosłońca! Masaż Lomi-Lomi, gorącymi kamieniami, czy kokosowy peeling całego ciała? Na wszystkie zabiegi z tygodnia hawajskiego 30% rabatu! 

Tydzień hawajski trwa od 24 marca do 4 kwietnia.

Tydzień balijski

Indonezyjski sen w Dosłońcu

Niesamowite zachody słońca, relaksacyjne masaże, spokój ducha i umysłu – przenieśmy się na chwilę na Indonezyjską wyspę w archipelagu Małych Wysp Sundajskich – Bali. Fascynuje nie tylko zapierającydech w piersiach widokami, ale i historią, kulturą, czy kuchnią. Za wszystkie zabiegi z oferty tygodnia tematycznego odpowiedzialne są profesjonalne balijskie terapeutki, które na co dzień można spotkać w naszym Hotelu! Na wszystkie zabiegi z tygodnia balijskiego 30% rabatu! 

Tydzień balijski trwa od 7 do 18 kwietnia.